Temperament &
TECHNOLOGIA

Nasz zespół

Nasz zespół jest grupą młodych zgranych ludzi potrafiących współpracować ze sobą. Podołamy każdemu zleceniu, gdyż zadowolenie klienta poprzez wysoką jakość naszych usług stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasz zespół rozwija się dynamicznie, nie zatrzymujemy się w miejscu tylko ciągle podnosimy nasze kwalifikacje oraz rozbudowujemy bazę sprzętową by dostarczać nasze usługi na jak najwyższym poziomie.

Obsługujemy również wydarzenia medialne jako Destiny of Colors MEDIA, dostarczając materiał prasowy dla redakcji z nami współpracujących.

Wspieramy także służby ratunkowe w ich działaniach oraz ratunkowych akcjach poszukiwawczych.

Destiny of Colors aktywnie wspiera także sportowców, działalność niekomercyjną oraz młodych artystów, w tym zespoły muzyczne i młodych twórców filmowych.

Firma posiada Licencję (świadectwo kwalifikacji UAVO), którego obowiązek posiadania wynika z art. 95 ust. 2 pkt. 5a ustawy z dnia 3 lipca 2002 roku prawa lotniczego Dz. U. z 2013 poz 1393. Licencja wydawana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego na warunkach zawartych w załączniku nr 6 do rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 26 marca 2013 roku która jest obowiązkowa do wykonywania lotów VLOS pojazdami bezzałogowymi w celach innych niż rekreacyjne i sportowe.

NasI PARTNERZy

Klienci o nas

Podziękowania

Referencje