Co
ROBIMY?

Transmisja na żywo

Dostępny na wszystkich urządzeniach, wysokiej jakości streaming na żywo. Możliwość nadawania z każdego miejsca, dzięki mobilnym i satelitarnym łączom internetowym. Realizujemy transmisje dostępne dla każdego bezpłatnie oraz za pomocą systemu Pay-per-View. Transmitujemy w dowolnej jakości od 480p do 4K (pracujemy także nad wyższymi formatami).
Destiny of Colors - Dron. Filmowanie, Fotografia, Reportaż, Szczecin, Goleniów, Transmisja na żywo
Destiny of Colors - Dron. Filmowanie, Fotografia, Reportaż, Szczecin, Goleniów, Transmisja na żywo

Współpracujemy z firmami Wowza i Facebook, by dostarczać jak najlepszą jakość transmisji na żywo przy użyciu dedykowanych źródeł transmisyjnych.

Realizacja do internetu

Wysokiej jakości streaming na żywo, dostępny na wszystkich platformach i z każdego miejsca – także na smartfonach, tabletach i telewizorach. Dzięki użyciu własnych serwerów streamingowych mamy możliwość utworzenia także, zamkniętego pasma i videomostów. Wykorzystanie mobilnych i satelitarnych łączy internetowych uniezależnia nas całkowicie od warunków zastanych na miejscu. Mamy również możliwość nadawania na Facebooka i Youtube.

kontakt z nami

Realizacja telewizyjna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych kamer możemy już nadawać w formacie 4K i HD. Możemy również podawać sygnał na żywo na telebimy. Realizować możemy wydarzenia z ilością kamer od 1 do 10. Na życzenie jest możliwość realizacji większą ilością kamer w standardzie HD-SDI bądź światłowodowo.

kontakt z nami

Zapis wydarzenia do późniejszej obróbki

Nasz zespół zajmie się kompleksowo produkcją audio i wideo dla telewizji i Internetu. Zapewniamy również profesjonalny montaż materiałów wyprodukowanych u nas jak i dostarczonych. Podczas transmisji jest także możliwość jej rejestracji do późniejszej postprodukcji. Nasi eksperci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla Państwa produkcji.

kontakt z nami

Film

Nasz zespół zajmie się kompleksowo produkcją aftermovie / highlights z wydarzeń dla telewizji i Internetu – w tym montażem materiałów wyprodukowanych u nas jak i dostarczonych. Produkujemy także materiały reklamowe przygotowane specjalnie dla każdego klienta.

Zapis wydarzń

Aftermovie / Highlights

Zapowiedzi wydarzeń / Trailery

Fotografia

Fotorelacja z wydarzeń

 Profesjonalne fotorelacje z wydarzeń mogą być również wykonane przez nasz zespół. Doświadczeni fotografowie i fotoreporterzy uwiecznią na zdjęciach najważniejsze momenty Państwa wydarzenia.
Read More

Zdjęcia dla biznesu

Nasi fotografowie mogą zająć się przygotowaniem materiału fotograficznego Państwa biznesu. Sesje zdjęciowe obejmują zdjęcia we wnętrzach, pracowników i specyficznie dla materiałów na stronę WWW.

Read More

Zdjęcia reklamowe

Zajmujemy się także realizacją zdjęć reklamowych. Zarówno produktów jak i firmowych.

Branding, Design & Multimedia

Nasz zespół może również zająć się całkowitą realizacją Państwa wydarzenia od strony graficznej. Możemy przygotować od zaproszeń, plakatów, przez branding, tablice na transmisje po pełną kampanię reklamową związaną z wydarzeniem.

Grafiki

Nasz zespół może przygotować plansze graficzne na transmisje, do filmu zapowiadajacego wydarzenie oraz podsumowującego wydarzenie jak i ruchome przejścia graficzne do użycia w obydwu możliwościach
Read More

Branding wydarzeń

Przygotowanie logotypu, biletów, plakatów, zaproszeń i całej kampanii reklamowej związanej z wydarzeniem jest możliwe do powierzenia naszemu zespołowi.

Read More

Strony internetowe

Możemy przygotować specjalną stronę internetową pod Państwa wydarzenie. Przygotowaną pod odtwarzacz do streamu, a także z możliwością zakupu biletów na Państwa wydarzenie.

Klienci o nas