Aranżacja balkonu w bloku – 14 inspiracji na wystrój małego balonu

Pomysły na aranżację balkonu w mieszkaniu – 14 propozycji na wystrój balkonu

Aranżacja balkonu w bloku wielu osobom spędza sen z powiek. Wystrój tego pomieszczenia wydaje się trudny, ponieważ często jego metraż nie pozwala na przytulne zaaranżowanie go. Nic bardziej mylnego! Nawet niewielki taras może stać się ustronnym zakątkiem, w którym po długim dniu pracy odpoczniemy i się zrelaksujemy! Jak więc wyposażyć go w taki sposób, aby na wszystko starczyło miejsca? Mamy dla Was galerię pełną inspiracji na aranżację balkonu w bloku! Zapraszamy do oglądania!


W tym artykule znajdziesz:
1. Aranżacja balkonu w bloku – od czego zacząć?
2. Pomysł na balkon – modny i funkcjonalny
3. Inspiracje na aranżację balkonu w bloku – galeria zdjęć


Aranżacja balkonu w bloku – od czego zacząć?

Nawet kilkumetrowy balon umożliwia nam utworzenie świetnego miejsca do wypoczynku. Od czego więc zacząć jego wyposażanie? Na początek doskonałym pomysłem będzie przejrzenie przygotowanych przez nas inspiracji i znalezienie tego, co najbardziej nam odpowiada zarówno w przypadku mebli, jak i dodatków. Gdy to już za nami, kolejnym krokiem będzie skrupulatne zaplanowanie każdego kawałka powierzchni, tak aby w pełni wykorzystać każdy centymetr aranżowanego pomieszczenia. Tutaj warto rozpocząć od przyjrzenia się balkonowi i określeniu skali prac, które trzeba będzie wykonać. W ten sposób skomponowany i przemyślany plan na wystrój balkonu znacząco ułatwi proces aranżacji, umożliwiając jednocześnie uzyskanie jeszcze lepszego efektu. Po opracowaniu szczegółowego harmonogramu, czas najwyższy przejść do działania!

Pomysł na balkon – modny i funkcjonalny

Co więc powinno znaleźć się na balkonie? Oczywiście rośliny! Po zakończeniu zimy, dobrym pomysłem będzie zatem ozdobienie go kwiatami pokojowymi, które lubią duże nasłonecznienie. Dzięki nim aranżowany balkon zyska piękną, zieloną oprawę. Kolejnym elementem wystroju są meble, a konkretniej stolik i krzesła. Jeżeli jednak metraż nie pozwala na zbyt duży blat, zawsze możemy zdecydować się na niewielką ławkę i mały, składany stół. Oprócz nich, by stworzyć przytulny i funkcjonalny balkon, niezbędne będą drobiazgi, które bardzo często decydują o finalnym charakterze wyposażanego pomieszczenia. Mowa tutaj między innymi o poduszkach, lampach, świecach, niewielkich półkach i doniczkach. Jak więc widać, przepis na ładną aranżację małego balonu w bloku jest naprawdę prosty – wystarczą odpowiednio dobrane przedmioty, pachnące kwiaty i optymistyczne kolory, aby uzyskać ustronny zakątek w sam raz na odpoczynek! A jak wygląda to na zdjęciach? Już pokazujemy! Sprawdźcie nasze inspiracje na ciekawe aranżacje balkonu!

Inspiracje na aranżację balkonu w bloku – galeria zdjęć

Pomysł na balkon w bloku

Źródło

Pomysł na mały balkon w bloku

Źródło

Aranżacja balkonu w bloku

Źródło

Aranżacja małego balkonu w bloku

Źródło

Pomysł na aranżację balkonu w bloku

Źródło

Pomysł na wystrój balkonu w bloku

Źródło

Pomysł na oświetlenie balkonu w bloku

Źródło

Wystrój balkonu w bloku

Źródło

Pomysł na przytulny balkon w bloku

Źródło

Pomysł na wystrój małego balkonu w bloku

Źródło

Mały balkon w bloku pomysł na aranżację

Źródło

Wystrój małego balkonu w bloku

Źródło

Pomysł na balkon w mieszkaniu

Źródło

Inspiracje na mały balkon w bloku

Źródło