• Szczecin Wita Studentów 2018

    Szczecin Wita Studentów 2018

    Dron, Video

  • XXI. Kolštejnský okruh – Branna 8-9/09/2018

    XXI. Kolštejnský okruh – Branna 8-9/09/2018

    Video

Podoba się Tobie transmisja?

Możemy też taką zrobić dla Ciebie

Streaming Live
(Nadawanie na żywo)

Wysokiej jakości streaming na żywo, dostępny na wszystkich platformach i z każdego miejsca – także na smartfonach, tabletach i telewizorach. Dzięki użyciu własnych serwerów streamingowych mamy możliwość utworzenia także, zamkniętego pasma i videomostów. Wykorzystanie mobilnych i satelitarnych łączy internetowych uniezależnia nas całkowicie od warunków zastanych na miejscu. Mamy również możliwość nadawania na Facebooka i Youtube.

Realizacja Telewizyjna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych kamer możemy już nadawać w formacie 4K i HD. Możemy również podawać sygnał na żywo na telebimy. Realizować możemy wydarzenia z ilością kamer od 1 do 10. Na życzenie jest możliwość realizacji większą ilością kamer w standardzie HD-SDI bądź światłowodowo.
Nasi eksperci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla Państwa produkcji.

Produkcja i postprodukcja

Nasz zespół zajmie się kompleksowo produkcją audio i wideo dla telewizji i Internetu. Zapewniamy również profesjonalny montaż materiałów wyprodukowanych u nas jak i dostarczonych. Podczas transmisji jest także możliwość jej rejestracji do późniejszej postprodukcji. Nasi eksperci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla Państwa produkcji.

Nasze usługi

Kontakt z nami