• Wataha Camp 2019

    Wataha Camp 2019

    Dron, Video

  • Miś pod szpitalną choinkę 2018

    Miś pod szpitalną choinkę 2018

    Foto, Video

Podoba się Tobie transmisja?

Możemy też taką zrobić dla Ciebie

Streaming Live
(Nadawanie na żywo)

Wysokiej jakości streaming na żywo, dostępny na wszystkich platformach i z każdego miejsca – także na smartfonach, tabletach i telewizorach. Dzięki użyciu własnych serwerów streamingowych mamy możliwość utworzenia także, zamkniętego pasma i videomostów. Wykorzystanie mobilnych i satelitarnych łączy internetowych uniezależnia nas całkowicie od warunków zastanych na miejscu. Mamy również możliwość nadawania na Facebooka i Youtube.

Realizacja Telewizyjna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych kamer możemy już nadawać w formacie 4K i HD. Możemy również podawać sygnał na żywo na telebimy. Realizować możemy wydarzenia z ilością kamer od 1 do 10. Na życzenie jest możliwość realizacji większą ilością kamer w standardzie HD-SDI bądź światłowodowo.
Nasi eksperci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla Państwa produkcji.

Produkcja i postprodukcja

Nasz zespół zajmie się kompleksowo produkcją audio i wideo dla telewizji i Internetu. Zapewniamy również profesjonalny montaż materiałów wyprodukowanych u nas jak i dostarczonych. Podczas transmisji jest także możliwość jej rejestracji do późniejszej postprodukcji. Nasi eksperci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla Państwa produkcji.

Nasze usługi

Kontakt z nami