Temperament &
TECHNOLOGIA

Nasz zespół

Jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych twórców z zamiłowaniem do opowiadania historii;

historii ludzi, miejsc i wydarzeń…

Destiny of Colors albo Przeznaczenie kolorów

Każdy z nas widzi świat w nieco innych barwach, my zadbamy o to żeby ten uwieczniony przez nas pokrywał się z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy perfekcjonistami, koneserami ujęć, dbamy o każdy szczegół składający się na efekt końcowy naszej pracy. Prowadzimy własne projekty, wspieramy kampanie społeczne, akcje charytatywne oraz współpracujemy z lokalnymi mediami. Ponad wszystko cenimy zadowolenie oraz zaufanie naszych klientów.

To nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, rozwijamy się dynamicznie i nie zamierzamy zwalniać!

Wspieramy także służby ratunkowe w ich działaniach oraz ratunkowych akcjach poszukiwawczych.

Wszystkie wykonywane przez nas loty z włączeniem lotów nocnych są ubezpieczone polisą OC. Posiadamy Licencję (świadectwo kwalifikacji UAVO), którego obowiązek posiadania wynika z art. 95 ust. 2 pkt. 5a ustawy z dnia 3 lipca 2002 roku prawa lotniczego Dz. U. z 2013 poz 1393. Licencja wydawana przez Urząd Lotnictwa zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 26 marca 2013 roku która jest obowiązkowa do wykonywania lotów VLOS pojazdami bezzałogowymi w celach innych niż rekreacyjne i sportowe.

Klienci o nas

Podziękowania