ProAM Future 2016

[:pl]

20 lutego 2016 r., po raz drugi w Szczecinie odbył się Turniej Tańca Pro-Am „FUTURE 2016”

Turniej odbył się w Filharmonii i tak jak w poprzedniej edycji przyjął charakter cocktail party. Tym razem jednak na parkiecie, oprócz par Pro-Am z Polski, zobaczyliśmy też tancerzy z Europy. Nie zabrakło pokazów tańca mistrzowskich par , fenomenalni Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy – wielokrotni mistrzowie Polski w Boogie Woogie, będący również w światowej czołówce. Drugą pokazową parą byli Marcin Kleist i Julia Bień – mistrzowie Polski i Europy w tańcach standardowych do lat 21.

Turniej odbył się w dwóch blokach- cz.I, czyli kategorię Single Dance poprowadził Piotr Borus, a w części II na gali wieczornej pary tańczyły w pozostałych kategoriach, czyli 3 Dance Challenge i Scholarship. Wszystkie pary zaprezentowały jeszcze wyższy poziom niż poprzednim razem, zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Galę poprowadziła sędzia międzynarodowy i Jurorka programu Telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Iwona Pavlović.

Całości towarzyszyła wyjątkowa atmosfera, przy kieliszku szampana i drobnym poczęstunku,  blisko 300 osób miło spędziło czas, również próbując swoich sił na parkiecie podczas General Dancing.

[:en]
[:]

Published: 13 marca 2016

Categories

Client

ProAM Szczecin