Destiny of Colors - Dron, Filmowanie, Fotografia, Reportaż, Szczecin, Goleniów, Poznań, Warszawa, Kraków, Transmisja na żywo

[:pl]VIII Międzynarodowy Festiwal Balonowy w Szczecinku[:en]VIII International Balloon Festival in Szczecinek[:]

[:pl]To wydarzenie organizowane corocznie od 2004 roku wpisało się już w tradycję Szczecinka, my odwiedziliśmy je w tym roku po raz pierwszy.

Nocna Gala Balonów: „Balony nie tylko świecą w nocy. One świecą przy akompaniamencie znanych utworów muzycznych. Piloci każdego z balonów na czas pokazu stają się wirtuozami a gigantyczną orkiestrę prowadzi doświadczony dyrygent nadając całości niespotykanej magii. Szczecinecki Nocny Pokaz Balonów to tradycyjny element Festiwalu Balonowego.” – Mieliśmy okazję obejrzeć niesamowity pokaz, dzięki którego efektom świetlnym, gorącym płomieniom oraz współczesnej muzyki wywoływały przyjemne dreszcze i niezapomniane wrażenia. Gigantyczny Ronald McDonald, Laleczka czy Kot, to tylko niektóre z kształtów, które mogliśmy podziwiać podczas ekscytującego występu.

Poranny lot balonów: „To gratka dla miłośników najpiękniejszych widoków o wschodzie słońca. Chyba nie można sobie wyobrazić bardziej bajecznej scenerii niż 50 balonów unoszących się nad budzącym do życia miastem.” – Tak pisze organizator o porannym przelocie z terenu OSiR. Uważamy, że nie da się tego widoku ubrać w inne słowa! Pobudka o godzinie 5:00 okazała się dla nas wyjątkowym doświadczeniem, bowiem po nocnym pokazie obudziliśmy się gotowi do pracy i pełni energii.

Dodatkowo w świetny nastrój wprawiały ekipy, których pasja jest cudowna. Znaleźliśmy się wśród wspaniałych, doskonale zorganizowanych ludzi, praca była czystą przyjemnością.

I wiecie co? Zostaliśmy zaproszeni na przelot balonem grupy 24 – z Adrianem Kobusem na czele. Jesteście ciekawi, co się działo tam, na górze? 
Kliknijcie przycisk play w zdjęciu artykułu by zobaczyć materiał nakręcony dzięki uprzejmości zespołu lecącego w balonie o barwach Szczecin Floating Garden

#szczecinek #festiwalbalonowy #balony #destinyofcolors

[:]

Published: 9 lipca 2017

Categories