Marsz Różowej Wstążki 2016

Różowy to kolor radosny, energetyczny i większości z nas kojarzący się z landrynkami lub ubrankami małych dziewczynek. Mamy często ubierają swoje pociechy na różowo, tak aby czuły się jak księżniczki z bajek. Chciałybyśmy dla siebie i naszych Księżniczek jak najlepszego życia, jednak ono nas czasami zaskakuje i słyszymy: „To rak piersi”.

Wiele z nas przeżywa wtedy głębokie załamanie nerwowe, w głowie pojawiają się czarne myśli lub wręcz przeciwnie, bagatelizujemy problem nie chcąc się z nim zmierzyć, udajemy, że nic się nie stało, lub rzucamy się w wir pracy, bo ona pozwala zapomnieć. Rak piersi jest chorobą, z którą spotykamy się obecnie na co dzień. Prawie każda z nas ma w rodzinie jakąś kobietę, którą dotknęła ta choroba. Na takie statystyki nie możemy pozostać obojętne. Możemy zatroszczyć się o siebie poprzez edukację i profilaktykę. Nieprzypadkowo, to właśnie mężczyźni, nasi partnerzy, większości przypadków wykrywają zmiany nowotworowe w piersiach swoich partnerek.

Nadszedł czas, aby to zmienić. Dołącz do naszej różowej rewolucji, bo różowy to również kolor świadomych kobiet, kobiet, które o siebie dbają, bo wiedzą, że zdrowie jest dla nich najważniejsze. Tylko zdrowie pozwoli im bowiem odpowiednio zadbać o rodzinę, pracę i realizować się w życiu.


Już 15 października 2016 r. po raz 9 Kobiety przejdą ulicami Szczecina w barwnym, roześmianym korowodzie Marszu Różowej Wstążki. Zabierz ze sobą mamę, babcię, siostrę, przyjaciółkę…

Marsz ruszy o godz.12:00 spod budynku TVP, przejdziemy ulicami Szczecina do Zamku Książąt Pomorskich a tam będą czekały na nas atrakcje. W nas, Kobietach drzemie wielka moc dzięki, której możemy sobie nawzajem pomagać.

Categories

Client

Kuźnia Sukcesu x Marsz Różowej Wstążki