Co
ROBIMY?
DRONY DESTINY OF COLORS

Drony

Nasi wykwalifikowani operatorzy dronów zrealizują nawet najtrudniejsze ujęcia z powietrza jakie Państwo potrzebują.
Operatorzy posiadają wymagane prawnie uprawnienia do operowania dronami (Świadectwo Kwalifikacji wraz z OC).

Filmy z drona

Nagrywamy filmy z powietrza promujące wydarzenia, gminy, miejscowości, dowolne obiekty. Wykonujemy ujęcia z inwestycji, wydarzeń sportowych, koncertów, festynów czy uroczystości takich jak wesela. Oferujemy filmy promujące sprzedaż domów, działek, mieszkań oraz samochodów, łodzi i samolotów.

Kontakt

Fotografie lotnicze

Wykonujemy zdjęcia lotnicze wydarzeń, koncertów, nieruchomości, inwestycji, festynów. Sfotografujemy dowolny obiekt: wieżowiec, kościół, pensjonat, hotel, dom jednorodzinny, działkę budowlaną.

Kontakt

Dokumentacja i szacowanie szkód

Dokumentujemy i pomagamy w szacowaniu szkód. Tworzymy fotomapy obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych, pól i lasów, które znacząco pomagają udokumentować straty i ułatwiają starania o odszkodowanie. Przekazujemy dokładny plik z wyraźnym obrazem całego zgłoszonego obszaru.
Możliwe jest opracowanie obszaru zarówno w 2D jak i 3D.

Kontakt

Film

Nasz zespół zajmie się kompleksowo produkcją aftermovie / highlights z wydarzeń dla telewizji i Internetu – w tym montażem materiałów wyprodukowanych u nas jak i dostarczonych. Produkujemy także materiały reklamowe przygotowane specjalnie dla każdego klienta.

Zapis wydarzeń

Aftermovie / Highlights

Zapowiedzi wydarzeń / Trailery

Fotografia

Fotorelacja z wydarzeń

 Profesjonalne fotorelacje z wydarzeń mogą być również wykonane przez nasz zespół. Doświadczeni fotografowie i fotoreporterzy uwiecznią na zdjęciach najważniejsze momenty Państwa wydarzenia.
Kontakt

Zdjęcia dla biznesu

Nasi fotografowie mogą zająć się przygotowaniem materiału fotograficznego Państwa biznesu. Sesje zdjęciowe obejmują zdjęcia we wnętrzach, pracowników i specyficznie dla materiałów na stronę WWW.

Kontakt

Zdjęcia reklamowe

Zajmujemy się także realizacją zdjęć reklamowych. Zarówno produktów jak i firmowych.

Kontakt

Branding, Design & Multimedia

Nasz zespół może również zająć się całkowitą realizacją Państwa wydarzenia od strony graficznej. Możemy przygotować od zaproszeń, plakatów, przez branding, tablice na transmisje po pełną kampanię reklamową związaną z wydarzeniem.

Grafiki

Nasz zespół może przygotować plansze graficzne na transmisje, do filmu zapowiadajacego wydarzenie oraz podsumowującego wydarzenie jak i ruchome przejścia graficzne do użycia w obydwu możliwościach
Kontakt

Branding wydarzeń

Przygotowanie logotypu, biletów, plakatów, zaproszeń i całej kampanii reklamowej związanej z wydarzeniem jest możliwe do powierzenia naszemu zespołowi.

Kontakt

Strony internetowe

Możemy przygotować specjalną stronę internetową pod Państwa wydarzenie. Przygotowaną pod odtwarzacz do streamu, a także z możliwością zakupu biletów na Państwa wydarzenie.

Kontakt

Klienci o nas